Giriş Yap
Cumhuriyetimizin
Yılı Kutlu Olsun!
Merhaba,

Sorularına
Cevap
Vermek
İçin
Burdayız!

Sıkça Sorulan Sorular

AidatPratik, profesyonel bina, apartman ve site yönetim uygulamasıdır. Tüm süreçleri otomasyon ile birleştirir ve hata payını ortadan kaldırır. Mobil ve web sürümü bulunan AidatPratik ile hem site yöneticileri hem de site sakinleri aidat ödemelerini, duyuruları ve bilgilendirmeleri takip edebilirler. Site sakinleri aidat ödemelerini uygulama üzerinden kredi kartı ile gerçekleştirebilirler. AidatPratik mevcut tüm yönetim uygulamalarından farklı olarak anlaşmalı olduğu bankaların mobil bankacılık uygulamaları ile komisyonsuz, talimatlı, fatura öder gibi aidat ödeme imkanı sunar. AidatPratik bir KiraPratik kuruluşudur.

AidatPratik tanışma yılına özel ücretsiz olarak kullanımınıza açıktır. Hemen kayıt olup kullanıma başlayabilirsiniz.

AidatPratik, Türkiye’de bulunan tüm bina, apartman ve site yöneticilerinin ve daire sakinlerinin kullanımına uygundur.

AidatPratik Uygulamasını, hem yöneticiler hem de daire sakinleri kullanabilir. Mobil uygulama üzerinden gelir gider takibi yapmak, daire ve kişi bilgilerine erişmek, duyuru yayınlamak ve yayınlanan duyuruları görüntülemek, geri bildirimde bulunmak, borç görüntülemek ve aidat ödemesi gerçekleştirmek mümkündür.

AidatPratik öncelikle site ve apartman yöneticilerinin kayıt olması ve daire bilgilerini eklemesiyle kullanıma hazır hale gelir. Daha sonra yöneticiler kişi bilgilerini ekleyerek her bir daire sakinine davet SMS’i gönderir. Cep telefonlarına gelen bağlantı linki ile giriş yapan site ve daire sakinleri AidatPratik uygulamasına katılmış olur. AidatPratik’i masaüstü bilgisayarlarınızdan internet tarayıcınız ile kullanabileceğiniz gibi mobil uygulamamızı indirerek de kullanabilirsiniz. Yöneticilerin uygulamayı verimli kullanabilmeleri ve tüm özelliklerden yararlanabilmeleri için öncelikle web sürümünde daire ve kişi bilgilerini eklemeleri gerekmektedir.

Aidatpratik, geliştirilebilir birçok hayalin hayata geçirilmesi ile büyüyecek bir uygulama olup şuan için de mevcut uygulamalardan en büyük iki özelliği ile ayrışmış durumda. İlk özelliği, herhangi bir komisyon ödemeden bankanızın mobil uygulamasını kullanarak AidatPratik tarafından size tanımlanan Abone Numaranız ile dilediğiniz anda fatura öder gibi aidat ödeme imkanı sunmasıdır. Aidat ödemelerini takip etmekte zorlanan ve otomatik ödeme talimatı oluşturmak isteyen daire sakinleri de bu hizmetten yararlanabilirler. İkincisi ise tüm gelir gider takibi, personel ve araç takibi, duyurular, anketler ve daire üzerine detay kişi ekleme özellikleri ile tüm süreçleri otonom yürütmesidir. Bu durumda AidatPratik sizlerin elle fatura ve bilgi girmenize gerek kalmaksızın bankanız ile entegrasyonlu çalışır, gelir gider raporlarınızı otomatik olarak oluşturur. Daire sakinlerine ödeme hatırlatma SMS’leri otomatik olarak gönderilir ve operatörlerimiz ile Çağrı Merkezi Desteği hizmeti sağlanır. Türkiye’nin ilk kira takip uygulaması KiraPratik gururla sunar.

unknownTR

+90


AidatPratik ile aidatlarınızı kolayca ödeyin. Aidatlarınızı ödeme kolaylığı ile birlikte takip edin.

AİDATPRATİK

Hakkımızda

İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

© 2023. AidatPratik. Tüm hakları saklıdır.