Giriş Yap
Cumhuriyetimizin
Yılı Kutlu Olsun!

Bizi


Tanıyın

"Mülk ve site yönetimi süreçlerinde yaşanan
sorunların dijital çözümü!"

Kurumsal hayatta 15 yıl ve üzeri yüksek tecrübeye sahip dört arkadaşın bir araya gelerek hayata geçirdiği ilk proje olan KiraPratik, ihtiyaç üzerine doğdu. 2019 yılından beri geliştirilen KiraPratik dijital uygulamasında mülk sahibi ve kiracılar arasındaki süreci düzenleyen birçok avantaj mevcut ve sürekli eklenen modüller ile uygulamanın yeni özellikleri hayat bulmaya devam ediyor.

Türkiye’de her geçen gün yatırım amaçlı emlak alımları ve kiracı sayısı artıyor. Son 15 yılda oturduğu ev için kira ödeyen hanelerin oranı yüzde 18’lerden yüzde 26’ya yükseldi. Bu süreçte kiralayan ve kiracı arasındaki anlaşmazlıkların da aynı oranda arttığını söylemek mümkün.

KiraPratik ise geliştirdiği dijital uygulama ve sağladığı entegrasyonlar ile alışılagelmişin aksine kiralayan ile kiracılar arasındaki yetkili kurum olmayı, mülk ve kira yönetimini profesyonel şekilde yapmayı hedefliyor. KiraPratik tüm sürece kontrat oluştuktan sonra dahil oluyor, yani kiralama hizmeti sunmuyor.İşte KiraPratik uygulamasının kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklardan bazıları: Mülk yönetimi asistanlık hizmetleri, kontrat yönetimi, kredi kartı ile kira ödeme, masraf yönetimi, zam ve vergi beyanı bilgilendirmesi, ödeme hatırlatma ve SMS bildirimleri, borç uyarı çağrı merkezi araması, dijital raporlama, hukukî işlemlerin takibi, noter onaylı ihtarname, icra takibi, tadilat ve eşyalandırma.

Masterpass ve Paycell entegrasyonu da tamamlanan kirapratik.com.tr ile hem internet sitesinden kredi kartı ile peşin ya da taksitli, hem deİş Bankası, Akbank, Vakıfbank, Yapı Kredi, Denizbank, QNB Finansbank, KuveytTürk, Albaraka gibi Türkiye’nin sekiz büyük bankasının fatura ödeme sayfalarından fatura öder gibi kira ödemek mümkün

Site yöneticilerinin aidat takibi, gelir tahsilatı, iş takibi ve iletişim konularında sıklıkla karşılaştığı problemler, manuel süreçleri azaltan, otomatik ve hızlı rapor oluşturabilen, mobil bankacılık ile entegre, çağrı merkezi desteği sunan bir yazılım ihtiyacını da beraberinde getiriyor.

İşte bu süreçte KiraPratik ekibi yeni çözümü olan AidatPratik’i kullanıcıları ile buluşturuyor. ‘’Gelir ve giderlerinizi raporlayın, hız ve zaman kazanın, tüm yönetim süreçleri için dijital dünyanın avantajlarından yararlanın.’’ sloganı ile hayat bulan AidatPratik şimdi site ve apartman yöneticilerinin hizmetinde!

Aynı zamanda mülk sahiplerinin mülk bilgilerini ve mülkün durumunu sadece kendi takip etmek istediğinde kullanabileceği, veri girişi yapabileceği Çetele Uygulaması ve Gayrimenkul Danışmanın da sisteme kontrat getirerek gelir elde edebileceği KiraPratik İş Ortağım Uygulaması geliştirilmiş durumda.

Sizler de şimdi AidatPratik'li olmak ve ihtiyaç duyduğunuz birçok hizmetten yararlanmak için iletişime geçebilir, mülk ve site yönetiminde hızlı, kolay ve dijital dünyanın konforunu yaşayabilirsiniz.


Görüşler

Hayatını
Kolaylaştırdıklarımız

Amacımız, memnun kalacağınız bir ürün ve hizmet sunmak ve her gün kullanılmasını sağlamak. Bu nedenle, hizmetlerimizi her gün daha iyi hale getirmek için sürekli emek veriyor ve kullanıcılarımızın söylediklerini gerçekten dinliyoruz.

Ayşe Çember Zorlu
24 Mayıs 2020

Ücretsiz olarak bu ödeme hizmetini sunmaları takdir edilesi.

Murat Çağlayan
01 Ocak 2022

Sade ve kolay olduğu için hızlıcaalıştık. Bizim tercih sebebimiz komisyonsuz aidat ödeme imkanı ve talimatlı ödeme imkanı ile aidat ödeme takibini hem biz yöneticiler için hem de site sakinleri için kolaylaştırıyor olması. Uygulama yeni, diğer özelliklerin de bir an önce hayata geçmesini bekliyoruz.

Seyfi Ünlü
19 Nisan 2024

Uygulama her geçen gün gelişiyor ve uygulamanın bizim için özellikle iletişim problemlerini çözdüğünü söyleyebilirim. Whatsapp grupları üzerinden yaşanan tartışmalar sona erdi. Aidat borcu için insanların kapısını çalmıyoruz. Dönemin değiştiğini ve bu uygulamanın apartman yaşantımızda büyük kolaylık sağladığını söyleyebilirim.

Refik Adnan Şentop
19 Nisan 2024

Herhangi bir eğitime ihtiyaç duymadan indirdim ve kullanmaya başladım. Kimsenin üzerine almak istemediği bina yöneticisi işleri için büyük oranda kolaylık sağladı, tavsiye ediyorum.


AidatPratik ile aidatlarınızı kolayca ödeyin. Aidatlarınızı ödeme kolaylığı ile birlikte takip edin.

AİDATPRATİK

Hakkımızda

İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

© 2023. AidatPratik. Tüm hakları saklıdır.